DIGITALTOUR TOURISM & TRAVEL AGENCY

Arab Health Dubai 2020

Dubai Tıbbi Malzemeler ve Teknolojileri

 

Orta Doğu Sağlık Sektörü Fuarı  Arab Health Dubai 2020  , 27 - 30 Ocak 2020 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai şehrinde Dubai World Trade Centre’da düzenlenecektir. Arab Health Dubai Fuarı 45 yıldır sağlık alanındaki en son yenilikleri ziyaretçileriyle buluşturmaktadır.

En gelişmiş görüntüleme ekipmanlarından en uygun maliyetli tek kullanımlık ürünlere; son cerrahi gelişmelerden protezlerdeki gelişmelere kadar Arab Health Dubai Fuarı, Orta Doğu'da sağlık hizmetlerinin merkezinde olmaya devam etmektedir. Katılımcılar Arab Health Dubai 2020  fuarında 64 ülkeden 4.250’den fazla işletmeyi ziyaret edebilir ve sektörel networklerini genişletebilirler. Fuarda 37 farklı ülke pavilyonu yer alacaktır. Önceki yıllarda fuar alanını 159 ülkeden 107 binden fazla ziyaretçi dolaşmıştır. Fuar süresince 17 farklı konferans düzenlenecektir.

Tek bir çatı altındaki sağlık bakım ürünleri üreticileri ve servis sağlayıcılarının en büyük etkinliği olan Arab Health, tüm sağlık hizmetleri ve ürünlerini tedarik edebileceğiniz Ortadoğu’daki en önemli adrestir. 66'dan fazla ülkeden gelen, keşfedilecek binlerce ürünle Dubai'deki bu önemli tıbbi etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Fuarda ürün sergilenen kategoriler aşağıdaki gibidir :

  • Tıbbi ekipman ve cihazlar
  • Tek kullanımlık tüketim ürünleri ve tüketim malları
  • Görüntüleme ve teşhis
  • Ortopedi ve fizyoterapi / rehabilitasyon
  • Sağlık ve genel hizmetler
  • Sağlık altyapısı ve varlıkları
  • BT sistemleri ve çözümleri
  • Koruyucu ve teşhis sonrası tedaviler

Fuar süresince, bir dizi iş, liderlik ve Sürekli Tıp Eğitimi (CME) konferansı ve atölye çalışmaları, en yeni prosedürler, teknikler ve becerilerle ilgili en son güncellemeler ve içgörüleri sağlayan atölye çalışmaları düzenlenmektedir. Bilginizi bu sürükleyici ve eğitici programlar sayesinde arttırabilirsiniz. Arab Health, Orta Doğu'daki lider sağlık hizmetleri fuarı olarak yerini korumaktadır. Üreticilerin ve hizmet sağlayıcıların klinisyenler, tedarik uzmanları, bayiler ve distribütörler ile bir araya getirilmesi etkinliğin temel amacıdır. Etkinliğin başarısından yararlanabilir ve sizi bölgenin sağlık endüstrisine entegre etmek için çoklu kanalları kullanarak önemli iş bağlantıları kurabilirsiniz. Arab Health, dört gün boyunca iş ve bilgi paylaşımı için binlerce sektör oyuncusunu Dubai'de bir araya getirecektir.

Fuar Merkezi : Dubai Fuar Alanı

Kuruluş Yılı : 1977

Düzenlenme Periodu : Her Yıl

Tarih : 27.1.2020 - 30.1.2020

Organizatör

IIR Exhibitions Ltd 

PO Box 28943 Dubai

Tel: +971 4336-5161

Faks: +971 4336-0137

Sektör : Medikal Ürünler, Tıbbi Malzemeler ve Hastane Donanımları

Ana Ürün Grupları

Tıbbi sarf malzemeleri, tıbbi cihazlar, diş hekimliği, hastane donanımları, laboratuar ekipmanları, ilaç, rehabilitasyon ekipmanları, hastane malzemeleri, hastane ekipmanları, ilaç, laboratuar ekipmanları, laboratuvar aletleri, diş hekimliği aletleri, diş hekimliği aletleri, diş tıbbi cihazlar, elektro-tıp, tanılama vb.

Açılış-Kapanış Saatleri

10:00-17:00

 

 

 

 

copyright © 2016 digitour| Tüm Hakları Saklıdır.