DIGITALTOUR TOURISM & TRAVEL AGENCY

 

LIGHT & BUILDING FRANKFURT 2020
Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri  Fuarı 

 

Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri  Fuarı Light – Building 2020, 2000 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Frankfurt am Main fuar merkezinde düzenlenmektedir. Aydınlatma ve Bina Hizmetleri Teknolojisinde Dünyanın Lider Ticaret Fuarı sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır. Fuarda sergilenen başlıca ürünler; Mimari aydınlatma ve tasarım aydınlatma, teknik aydınlatma ve lambalar, aydınlatma teknolojisi ve aksesuarları için bileşenler, lambalar, özel uygulamalar için teknik aydınlatma (sahne ve acil aydınlatma), aydınlatma yönetimi, ofis, mağazalar ve mimarlık için teknik iç mekan aydınlatması, dış aydınlatma / sokak lambaları . Dekoratif aydınlatma: Modern tasarım, ev ve bahçe için dış aydınlatma. Dekoratif aydınlatma: klasik. Tam kapsamlı şirketler, LED çipleri ve paketleme, enerji verimli bina sistemleri çözümleri ve elektrik tesisatı / bina altyapısı, elektrik tesisatı ve ağ teknolojisi, tasarım odaklı elektrik tesisatı ve bina sistemi teknolojisi, ev ve bina otomasyonu, güvenlik sistemleri.

Light + Building 2020, bina hizmetleri teknolojisi alanındaki aydınlatma, tasarım ve mega trendlerin ilgi çekici yeridir. Benzersiz aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu kombinasyonuyla dünyanın önde gelen sektör fuarı, dünyanın dört bir yanındaki en son ürünlere olan ilgiyi artırmaktadır. Tüm dünyadan 2.400 civarında pazar ve inovasyon lideri, Frankfurt am Main'deki bienal fuarını yeni ürünleri için lansman olarak kullanıyor. Light + Building'de, akıllı bina ve enerji yönetimi, ağlar, dijitalleştirme, bireysel aydınlatma teknolojisi ve yenilikçi aydınlatma armatürü tasarımında dönen geleceğe yönelik çözümler ve teknolojiler bulacaksınız.

Light + Building Aydınlatma Fuarı’na bir önceki yıl 152.253 metrekarelik fuar alanına 2719 katılımcı, 220.864 ziyaretçi katılmıştır. 177 ülkeden ziyaretçi ve 55 ülkeden katılımcı gelerek bir rekora imza atılmıştır. Aydınlatma, Elektrik Mühendisliği, Bina Yönetimi için olmazsa olmaz bir fuardır. Tüm yatırımcıları, tedarikçileri, mühendisleri, mimarları, toptan ve perakende satıcıları bir araya getiren profesyonel bir sergidir.

Ürün Grupları; Mimarlık, Alarm Sistemleri, Apartman Aydınlatma armatürleri, Piller, Bina Otomasyonu, Bina Mühendisliği, Kablolar, Tesisat, Elektrik Otomasyon Teknolojileri, Elektrik Tesisat Ekipmanları, Enerji Tasarrufu, Enerji Dağıtımı, Enerji Üretimi, Enerji Depolama, Dış Aydınlatma, Tesis Yönetimi, Yangın önleme, ısı pompaları, Ev ve bina otomasyonu, İç Aydınlatma, Lambalar, Aydınlatma Kontrol Sistemleri, Aydınlatma Armatürleri, Aydınlatma Teknolojisi, Net İş, Fotovoltaik dönüşüm, Düzenlenmesi ve Kontrol Teknolojisi, Uydu Haberleşme Teknolojisi, Güvenlik Sistemleri, Duman Alarmı Tesisatları, Sokak Aydınlatma, Panoları Anahtarı, Şalt tesisleri, Teknik Aydınlatma armatürleri

 

copyright © 2016 digitour| Tüm Hakları Saklıdır.