DIGITALTOUR TOURISM & TRAVEL AGENCY

MEDİKAL TEKNİK DERGİSİ İŞ BİRLİĞİ İLE

 

Uluslararası Medikal Ürünler 
ve 
Ekipmanları Fuarı        

 

Tıbbi fuarların en önde gelen isimlerinden MEDICA fuarı yaklaşık 40 yıldır her yıl olmak üzere , ALMANYA/DUSSELDORF  MESSE fuar merkezinde düzenlenmektedir. Her sene düzenlenen MEDICA  Fuarında kongreler ve forumlar ayrılmaz bir bütün haline gelmiştir. Tıp teknolojisi, sağlık, eczacılık ve medikal sektörlerinden katılımcı firmalar ile ortalama 130.000 ziyaretçinin buluştuğu geniş kapsamlı uluslararası sağlık fuarı olarak Dünya çapında önemli bir fuar olma özeliğini korumaktadır.2018 yılında 65 ülkeden 4.763 katılımcının, 100 ülkeden 135.962 profesyonel ziyaretçinin organizasyona ilgi gösterdiği belirtilmektedir. 

Bu seneki Medica Fuarı 18.11.2019 – 21.11.2019 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacaktır. 2019 yılında düzenlenecek olan MedicaDüsseldorf Tıbbi Ürünler ve Teknolojileri Fuarı'na ülkemizden yetmişe yakın firmanın katılması beklenmektedir. MedicaFuarı ,tıbbi malzeme sektörünün,  en büyük, en önemli ve en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Medica Fuarı medical malzeme üreticileri, hammadde tedarikçileri, parça ve aksesuar üreticileri gibi sektörün tüm iş dallarını bünyesinde barındıracak olan fuar, dünyanın en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilmektedir. 

2019 yılında ise , 70 ülkeden 4.700'den fazla katılımcı firmanın ilgisini çeken Medica Düsseldorf, Uluslararası Tıbbi Ürünler ve Teknolojileri Fuarı, 117.000 metrekarelik bir alanda kurulacaktır. Medica Fuarında Bir çok forumların düzenleneceği etkinliği; 160.000'den fazla profesyonelin ziyaret etmesi  beklenmektedir.

Digitur Turizm aynı zamanda , Türk – Alman Sanayi ve Ticaret Odası ve Türk – Alman İşverenler Derneği üyesi olup , ortak çalışmalar ile iş gezileri organize edilmektedir. DigiturTurizm , KOSGEB çalışmalarını bu kurumlarla gerçekleştirmektedir.  DigiturTurizm , Medica Fuarını  , organizasyonu başarıyla tamamlamışır. Yine 2019 yılında da DigiturTurizm ,  organizasyonu yine başarı ile tamamlamayı planlıyor.

 

 

 

 

copyright © 2016 digitour| Tüm Hakları Saklıdır.