Digitur Turizm 25 yılı aşan deneyimi ve sektördeki saygın konumu ile Uluslararası Fuar Turları, Mice ve Events alanlarında sektörüne değer katıp fark yaratmak amacı ile kurulmuştur.

Digitur Turizm olarak müşteriden ziyade iş ortaklarımız olarak gördüğümüz firmalarımızın kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına saygı, güven, sorumluluk ve şeffaflık ilkeleri doğrultusunda 25 yıllık tecrübemiz ile profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Ayrıca deneyimli operasyon kadromuz ve tüm dünyada ki güvenilir iş ortaklarımız ile özenle hazırlayıp planlamasını yapacağımız turistik seyahat amaçlı paket turlarımızda 2024 yılından itibaren Digitur Turizm’in ürünlerine dahil olacaktır.

MİSYONUMUZ

İş ortaklarımızın ve misafirlerimizin seyahat alanındaki tüm gereksinimlerini, amaçları doğrultusunda karşılamak. Sorumluluk ve güven ilkelerine bağlı kalarak seyahat tecrübelerine katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile uzun süreli iş/müşteri ortaklıkları kurarak misafirlerimize ayrıcalıklı ve yaratıcı seyahat hizmetleri sunmaktır.